Українська телеведуча та блогерка Леся Нікітюк рекламує у соцмережах «Фішкограй» – благодійний проєкт OKKO, а рамках якого акумулюються гроші на протезування. Нікітюк виклала кумедний відеоролик, в якому заохочує брати участь у цій ініціативі. 

«Якщо ви любите так само як і я вгадувати пісні, то приєднуйтесь до благодійного проєкту «ФІШКОГРАЙ» у мобільному додатку Fishka, впізнавайте музичні твори Володимира Івасюка та вигравайте донат», – зазначається у описі до відео.

1 листопада ОККО повідомила, що Fishka розпочала інтерактивний благодійний проєкт «ФІШКОГРАЙ», мета якого – зібрати 30 млн грн для реабілітаційного центру «Незламні» (Unbroken). Центр займається протезуванням і реабілітацією захисників та захисниць України та цивільних осіб, які втратили кінцівки внаслідок бойових дій. 

Наразі вже зібрано понад 11 млн грн, зазначила лесі Нікітюк у своєму відео.

За кожну покупку в партнера Fishka учаснику цієї програми лояльності надається можливість вгадати мелодію Володимира Івасюка, виконану на одному з українських народних інструментів. А програма Fishka разом з Mastercard за кожну таку спробу переказують донати для центру «НЕЗЛАМНІ». Якщо відповідь правильна, сума доната буде від 3 до 1000 гривень (величина генерується випадковим чином), якщо ні – благодійний переказ становитиме 1 грн. За оплату платіжною карткою Mastercard на АЗС ОККО клієнт отримує можливість вгадати мелодію та згенерувати донат двічі.