На ТОВ «КВОРУМ-НАФТА» неправомірно накладено 142 тис. грн штрафу за порушення порядку ведення обліку пального. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.  

Працівниками ГУ ДПС у Миколаївській області проведено перевірку АЗС № 5 (вул. Чижикова, 139/1, м. Очаків, Миколаївська обл.), що належить ТОВ «КВОРУМ-НАФТА» (власники – Ігор Кльован, Валерій Бабаріка та АТ «ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД «ОЙЛ КЕПІТЕЛ»; директори – Ігор Кльован та Валерій Бабаріка). 

Перевіркою зафіксовано ряд порушень порядку ведення обліку пального, зокрема: не проведення розрахункових операцій на повну суму покупки (надання послуг) через зареєстровані, опломбовані в установленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій; не обладнання та/ або відсутність реєстрації у відповідному реєстрі рівнеміра лічильника на введеному в експлуатацію резервуарі та/або витратоміра лічильника на місці відпуску пального наливом з акцизного складу, розташованих на акцизному складі. 

На підставі вказаного контролюючим органом прийнято ППР, якими до Товариства застосовано штрафні санкції у загальному розмірі 142 тис. грн. Не погодившись з вказаним, ТОВ «КВОРУМ-НАФТА» звернулось до суду з позовом про визнання їх протиправними та скасування. Рішенням Миколаївського окружного адміністративного суду від 22.05.2023 позовну заяву ТОВ «КВОРУМ-НАФТА» задоволено в повному обсязі. 

Не погодившись з цим рішенням, Південне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків подало апеляційну скаргу, в якій просило скасувати рішення суду першої інстанції та ухвалити нове, яким відмовити в задоволенні позовних вимог. Постановою П’ятого апеляційного адміністративного суду від 11.08.2023 апеляційну скаргу Південного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків залишено без задоволення, а рішення суду першої інстанції – без змін.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів ви зможете прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG. Оформити передплату на видання можна за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.