Голова АРМА Олена Дума повідомила, що учора під час наради з представниками профільних міністерств та державних компаній Міненерго підтримало пропозицію про передачу мережі «Глуско» в управління АТ «Укрнафта» за особливою процедурою – у порядку статті 21-1 закону про Нацагентство. Про це йдеться у дописі на сторінці АРМА у FaceBook. 

«Керівник АРМА зазначила, що, з урахуванням негативного досвіду попереднього управителя, в майбутньому договорі буде зафіксовано низку суттєвих умов», – сказано у повідомленні. Так, мінімальна сума щомісячних надходжень до бюджету від управління мережею АЗС, що раніше належали «Глуско», має становити 5 млн грн. 

АРМА також хоче мати вплив на кадрову політику оператора цих АЗС, зокрема, погоджувати  змін у менеджменті компаній, чиї корпоративні права перейдуть в розпорядження управителя.

Окрім цього, агентство очікує від «Укрнафти» подання конкретизованої звітної інформації по всіх рахунках, пов’язаним з мережею заправок. Згідно з заявою АРМА, цей пункт не виконувався попереднім управителем.

«Твердо переконана, що зростання гарантованого доходу держави у щонайменше 13 разів є кращим свідченням ефективності нових підходів у роботі АРМА. До того ж, йдеться лише про мінімальну суму, яка зростатиме по мірі збільшення обсягів продажу пального. Тепер остаточне слово за Урядом – і десятки АЗС по всій країні почнуть реально працювати на державний бюджет», – сказала Олена Дума, яку цитує пресслужба компанії.