Кількість діючих нафтових і газових бурових установок у світі в жовтні збільшилася вперше за три місяці, випливає з даних американської нафтосервісної компанії Baker Hughes.
У середньому минулого місяця у світі працювало 1777 бурових установок, що на 17 од. більше, ніж у попередньому місяці, але на 116 од. нижче показника жовтня 2022 року.
У США кількість бурових у жовтні знизилася на 9 порівняно з попереднім місяцем і становила 623 од., що є найнижчим показником із січня 2022 року. Тим часом у Канаді їхня кількість збільшилася на 4 од., до 192 од. Загалом на Північну Америку припадало 45,9% бурових установок, що працювали у світі. У вересні цей показник становив 46,6%, а у жлвтні 2022-го – 51,9%.
Кількість бурових у Європі за минулий місяць зросла на 7, до 122 од., в Африці – на 6, до 111 од., на Близькому Сході – на 10, до 337 од. При цьому в Латинській Америці показник не змінився і становив 175 установок, а в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні – знизився на 1, до 217 од.
Мінімальна кількість задіяних бурових у світі була зафіксована 2020 року і становила 1352 установки.
Зазначимо, що з червня 2019 року Baker Hughes включає у свою статистику кількість бурових в Україні.