Мережа ESKO почала будівництво нової АЗС у Київській області. Про це компанія повідомила на своїй сторінці у FaceBook.
Згідно з повідомленням, будівництво нової АЗС уже стартувало. Закінчити його ESKO планує наприкінці серпня, щоб із 1 вересня станція вже почала обслуговувати відвідувачів.
«Цю АЗС, як і всі наші наступні станції, буде обладнано сонячними батареями і потужним електрогенератором, щоб вона була максимально автономною. Також, як і на нашій АЗС у Липовому Скитку, автогаз для зручності водіїв буде виведено на колонку», — поділився деталями власник мережі ESKO Вадим Балінський.
Компанія не розкрила місцезнаходження нового об’єкта. «Нова автозаправна станція буде у Київській області, проте де саме — подробиці згодом, нехай ще лишається трохи інтриги», — зазначили в ESKO.
Нагадаємо, на початку цього року мережа ESKO запустила нову АЗС у Київській області.
Згідно з інформацією на сайті компанії, наразі мережа ESKO налічує 7 АЗС, 5 з яких знаходяться у Київській області та по одній – у Житомирській та Черкаській областях. Окрім того, вона наразі будує АЗК у Сумській області.