Дрони атакували нафтопереробний завод у російському Дагестані, повідомляють Telegram-канали і поширюють відео удару.
Подробиці
Безпілотник вранці 22 жовтня вразив НПЗ у Махачкалі. Момент ураження записали на відео місцеві жителі, написав канал Supernova+.
Удар безпілотників підтвердив глава республіки Дагестан Сергій Меліков.
«На території Дагестану було здійснено атаку ворожих безпілотників. Їхньою ціллю стало одне з підприємств республіки», – написав він, не надавши інших подробиць.
В Махачкалі знаходиться нафтоперевалочний комплекс «Дагнефтепродукт» і невеликий новозбудований нафтопереробний завод «Дагнотех».
За даними з відкритих джерел, підприємство «Дагнефтепродукт» розташоване на площі 32 га із загальним резервуарним парком для зберігання нафтопродуктів обсягом понад 140 тис. м³.
Цього року російські ЗМІ писали, що вартість НПЗ «Дагнотех» перевищує 100 млрд руб., і за рішенням суду його повернули в державну власність.