Державна екологічна інспекція у червні 2025 року провела планові перевірки продавців нафтопродуктів у Вінницькій області і не виявила порушень. Про це інспекція повідомила на своєму сайті.

Подробиці

Держекоінспекція у період з 2 до 12 червня 2025 року провела дві планові перевірки АЗС у Вінниці та Вінницькій області. За результатами проведених перевірок порушень не виявлено.

В Держекоінспекції наголосили, що під час перевірки характеристик продукції у її продавців перевірці підлягають такі документи та інформація:

  • наявність знака відповідності технічному регламенту;
  • паспорт якості, декларація про відповідність;
  • сертифікат відповідності та документи, що дають змогу відстежити походження відповідної продукції та її подальший обіг (товарно-супровідна документація або договори).

Крім того, під час роздрібної реалізації пального позначення палива повинне бути розміщено у місцях, доступних для споживача (на паливо-розподільчому обладнанні), а також відображено в розрахункових документах.

Що передувало

Нещодавно Держекоінспекція завітала на АЗС OKKO в Києві і заявила, що виявила формальні порушення. Потім аналогічну заяву зробила після візиту на столичну заправку SOCAR.

Схожі публікаціЇ