Автозаправну станцію мережі «БРСМ-Нафта» в Запоріжжі фактично зруйновано після російського обстрілу у четвер, повідомили НафтоРинку в компанії.

Подробиці
Внаслідок удару російських збройних сил по Запоріжжю близько 16.30 у четвер, 25 червня, загорілася АЗС «БРСМ-Нафта». На щастя, люди не постраждали, розповів співрозмовник НафтоРинку в компанії.

Голова Запорізької ОВА Іван Федоров протягом дня неодноразово попереджав про загрозу повітряних ударів — як безпілотників, так і ракет.
Нагадаємо, 25 червня під російські обстріли потрапило ще щонайменше дві АЗС у Запоріжжі, серед них заправка мережі Euro 5.




