5 квітня, 2024, 14:15

Антон Ломаний  став новим власником мережі АЗС Prime. Укладання відповідних угод планується завершити до кінця квітня 2024 р, йдеться в повідомлені нового власника.

«Prime є одним з надійних партнерів. Я майже зсередини бачив її розвиток та цікаву концепцію роботи із корпоративними клієнтами. На певному етапі спілкування виникла ідея тісніше інтегруватися задля подальшого розвитку наших бізнесів», – заявив Антон Ломаний. За його словами, оптовий продаж нафтопродуктів через високу конкуренцію є низькомаржинальним та вкрай ризикованим, тому вихід у роздріб посилить стійкість оптового бізнесу та відкриє перед ним нові можливості.

В коментарі НафтоРинку Антон Ломаний повідомив, що це окремий проєкт, не пов'язаний з основною діяльністю трейдерської компанії  «Дюваль Компані». За його словами, права власності (зі змінами в реєстрах) він набуде найближчим часом.

У свою чергу попередній власник мережі Prime Дмитро Льоушкін зазначив: «Побудова мережі АЗС, формування пулу клієнтів було цікавим досвідом. Але дедалі ця діяльність потребує ще більше зусиль та капіталу, які я вирішив спрямувати на інші напрямки, зокрема у логістику».  Він розповів, що його логістична компанія оперує більш, ніж 100 вантажівками та продовжить транспортне обслуговування мережі Prime, а також поки що збереже напрям оптової реалізації пального.

Раніше на ринку говорили, що новим власником Prime претендує стати Parallel.

Довідка НафтоРинку:

ТОВ «Дюваль Компані» була заснована у 2017 р. Ганною Чубковцевою та Ольгою Стасюк, керівники - Антон Ломаний та Віктор Кваша. Компанія спціалізується на трейдингу дизпального, переважно купляючи розмитнений ресурс у великих імпортерів та реалізуючи дрібним гуртом. До орбіти «Дюваль» також входить ТОВ «Ей Ві Групп». За підрахунками НафтоРинку, за підсумками 2023 р. компанія була на 86-му місці серед імпортерів дизпального, на 46-му за підсумками першого кварталу 2024 р.

Станом на 5.04.2024 р. мережа АЗС Prime нараховує 35 власних та орендованих АЗС у 16 областях України та здебільшого спеціалізується на обслуговуванні комерційного транспорту. 

Заправки Prime працюють на роздрібних ліцензіях, що були отримані на компанії:

  • ТОВ «Прайм Групп Нафта» (з 1 березня 2024 р. змінило назву на «Віталіті Міст» та власника з Геннадій Льоушкін на Геннадій Хуцішвілі);
  • ТОВ «Октан 101»;
  • ТОВ «Брент+» (з 18 березня 2023 р. змінило назву на «Кларікс Плюс» та керівником став Саба Хуцішвілі). 

Згідно Державного реєстру торговельних марок станом на 5.04.2024 р. ТМ Prime group знаходиться у власності ТОВ «Укрінформтрейд» (Директор - Геннадій Льоушкін, кінцевий бенефіціар - Світлана Льоушкіна).

Джерело: НафтоРинок