24 січня, 2023, 10:46

Вчора ввечері стало відомо, що Вищий антикорупційний суд (ВАКС) залишив без задоволення клопотання про застосування запобіжого заходу відносно ексглави «Нафтогазу» Андрія Коболєва у вигляді тримання під вартою, повідомляє Українська правда з посиланням на  трансляцію судового засідання.

«Клопотання старшого детектива НАБУ ... про застосування запобіжого заходу у вигляді тримання під вартою відносоно підозрюваного Коболєва залишити без задоволення. Ухвала може бути оскаржена до Апеляційної палати ВАКС протяго 5 днів з дня її оголошення», - заявив слідчий суддя Олег Федоров. Повний текст ухвали буде оголошений 30 січня.

Нагадаємо, у четвер, 19 січня, НАБУ і САП повідомили про підозру ексочільнику «Нафтогаз України» Андрію Коболєву – його підозрюють у заволодінні понад 229 млн грн у вигляді премії за перемогу в арбітражі проти «Газпрому». Як повідомляли українські ЗМІ, його товаришу, партнеру та наступнику по «Нафтогазу» Юрію Вітренко було нараховано $6 млн премії. Обидва керівники «Нафтогазу» закінчили кар'єру в компанії з негативними результатами падіння видобутку вуглеводнів та виробництва нафтопродуктів.