21 вересня, 2023, 09:20

Група компаній AES Group заявила, що не має жодних зв’язків з компаніями «Калам» та «Золотий Стандарт К», які виграють багатомільйонні тендери на постачання пального комунальним підприємствам Харкова.

«Ключовим принципом, майже філософією групи компаній AES Group, є правило – працювати виключно у приватному секторі і не приймати участі у жодних тендерах, повʼязаних з державними, або місцевими грошима. І жодна сума або контракт не можуть його порушити», – йдеться у заяві компанії, опублікованій на її сайті.

В компанії також стверджують, що ані «Калам», ані «Золотий Стандарт К» не входять до групи AES Group та не повʼязані з власниками групи. «ТОВ “Золотий Стандарт К” деякий час був одним з наших клієнтів. Але рівно таким самим, як і десятки інших компаній регіона. До того ж, ТОВ “Золотий Стандарт К” має відомих у Харківський області власників, які не повʼязані з нами», – зазначається у повідомленні.

У заяві компанії також підкреслюється, що жоден з чиновників міської, обласної, державної влади не є бенефіциаром групи компаній AES Group та не здійснює операційне чи стратегічне управління компанією.

Таким чином  AES Group відреагувала на матеріал «Держава нам не конкурент», який було опубліковано виданням «Економічна правда». В статті стверджується, що тендери на поставки пального комунальним підприємствам харкова на сотні мільйонів гривень постійно виграють компанії, яких ЗМІ пов’язують з харківською AES Group.