7 жовтня, 2022, 14:06

Державна електрогенеруюча компанія «Укргідроенерго» та «Концерн Галнафтогаз» на початку жовтня підписали Меморандум про співпрацю у проєктах з виробництва, транспортування та продажу «зеленого» водню, повідомляє ExPro з посиланням на дані компаній.

«Концерн Галнафтогаз як прогресивна компанія буде розвивати інші альтернативні види чистого палива, які в недалекому майбутньому можуть стати замінником традиційному пальному. Саме тому ми йдемо у співпрацю з «Укргідроенерго» в напрямку розвитку виробництва та подальшого застосування «зеленого» водню», - коментує СЕО групи компаній ОККО Василь Даниляк.

Очільник «Укргідроенерго», Ігор Сирота, вказує, що державна компанія має намір взяти участь у виробництві «зеленого» водню, як альтернативного палива, з метою інтеграції України у європейські процеси декарбонізації шляхом зниження викидів вуглецю та виходу на ринки ЄС.

Підписаний меморандум визначає наміри щодо спільної бачення з розробки та реалізації проектів виробництва, транспортування та продажу «зеленого» водню. Окрім того, «Укргідроенерго» та Концерн Галнафтогаз спільно вивчатимуть досвід світових виробників «зеленого» водню для впровадження сучасних технологій на території України.