З’явилися фото АЗС в окупованому Старобільську Луганської області, яка, як стверджує окупаційна влада, була обстріляна 6 лютого, внаслідок чого там загорілися два резервуара з пальним. 

У Старобільській окупаційній адміністрації повідомляли, нібито ЗСУ обстріляли населений пункт Бутове Старобільського округу, який розташовано на південь від м. Старобільська. Внаслідок прильотів загорілася автозаправна станція. Водночас місцеві жителі писали, що йдеться про АЗС в районі елеватора, розташовану на виїзді з міста у напрямку села Чмирівка, тобто у північній частині Старобільська.

За інформацією МНС окупантів, внаслідок обстрілу сталося загоряння двох цистерн — з бензином та дизельним пальним ємністю 20 тонн та 28 тонн відповідно. Окупаційна адміністрація запевнила, що вогонь вдалося локалізувати, не давши можливості поширитися на ємності, що стояли поруч. 

Видання ТЕЛЕгазета Старобільськ в своєму Telegram-каналі опублікувало наслідки пожежі. На фото видно, що йдеться не про класичну АЗС, а скоріше про нафтобазу, на якій встановили колонки для відпуску пального.