19 червня, 2023, 10:10

Господарський суд Києва відмовив у задоволенні позовних вимог «РЕИ Бровари» про визнання протиправним та скасування рішення Антимонопольного комітету України про накладання штрафу в розмірі 340 тис. грн за змову при закупівлях для «Укргазвидобування». Про це повідомляється на сайті АМКУ.

Антимонопольний комітет рішенням від 3 листопада 2022 року визнав, що «Втормаг» і «РЕИ Бровари» вчинили змову під час закупівлі послуг зі «збирання, розділення, завантаження та вивозу відходів буріння з об’єктів АТ «Укргазвидобування». В повідомленні комітету наголошується, що він встановив конкретні факти, які свідчили про спільну та скоординовану поведінку компаній під час підготовки та участі в торгах, комунікації між ними та обміні інформацією. “Метою цих дій було забезпечення перемоги ТОВ «РЕИ БРОВАРИ»”, – кажуть в АМКУ.

За порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» (вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів), на відповідачів було накладено штрафи. Зокрема, на ТОВ «РЕИ Бровари» – у розмірі 339 999 грн.