7 серпня, 2023, 14:02

У тимчасовому окупованому Мелітополі останнім часом спостерігається дефіцит пального. На місцевих АЗС в деякі дні світяться нулі навпроти бензину 95-ї та 92-ї марки, повідомляє кореспондент РІА Південь.

Як кажуть співробітники автозаправок, пов'язано це з порушенням логістики доставки вантажів сухопутним коридором з Росії на окуповані території України та в Крим. Дефіцит став помітним після підриву Керченського мосту та перенаправленні туристичного потоку з Криму на територію РФ через Запорізьку область.

«Те пальне, яке доставляють у Запорізьку область, направляють для армії Росії. І лише все, що залишиться – для цивільного транспорту. А зі збільшенням транспортного потоку туристів цивільних машин побільшало, тож палива на всіх не вистачає», – пише видання. «На АЗС відпускають по 20 літрів бензину. Часто немає 95-ої марки. Але останнім часом уже і з 92-им є проблеми», – розповів мешканець Мелітополя. 

На опублікованих РІА Південь фото видно, що в місті працює АЗС «Авіас», але продає лише дизпальне. 

Тим часом заправка Amic Energy відпускає пальне під брендом кримської «ТЭС». На станції теж в наявності є лише дизпальне. 

Нагадаємо, ТОВ «ТЭС-ТЕРМИНАЛ-2», що належить родині Беймів, отримало від окупаційної влади Запорізької області 21 заправку.

Раніше повідомлялося, що Сергій Бейм повісив логотип TES на АЗС Amic в окупованому Мелітополі ще минулої осені. В Криму мережа TES налічує 83 АЗС. Її власник Сергій Бейм у 2014 р. сприяв окупації півострова російськими військовими, за протекцією самопроголошеного керівника Криму Аксьонова встиг покерувати активами "Чорноморнафтогазу"