22 червня, 2022, 21:35

На заводі GTL (gas to liquid) було запущено виробництво синтез-газу. Перший виробничий цикл відбувся в ніч з 14 на 15 червня, а результати були підтверджені лабораторними випробуваннями, що в результаті їх фізичних та хімічних реакцій у технологічному процесі в реакторі утворюється синтетична нафта – повідомила прес-служба заводу.

«Вироблений синтез-газ був вперше створений на реакторах Фішера-Тропша - установі для виробництва синтетичної рідини. Синтетична нафта зберігається в резервуарі для зберігання проміжної продукції» - йдеться в офіційному релізі.

Отримана синтетична нафта є основною сировиною для виробництва синтетичного дизельного палива, авіакеросину, нафти та зрідженого газу на заводі GTL.

В компанії повідомили, що виробництво високоякісних, екологічно чистих синтетичних рідких палив шляхом переробки, включаючи дизельне паливо GTL, керосин, нафту та зріджений газ, розпочнеться найближчим часом. При цьому, весь виробничий цикл було забезпечено власними спеціалістами заводу Uzbekistan GTL на існуючій технологічній базі без залучення іноземних спеціалістів.