10 серпня, 2023, 16:55

До кінця року майже 90% станцій, що працюють у Чехії під брендом Benzina, змінять вивіску на ORLEN. Це зробить мережу ORLEN найбільшою в країні, повідомила компанія на своєму сайті. 

Як зазначається у повідомленні, наразі йде завершальний етап впровадження бренду ORLEN на ринку Чехії. Загалом цей процес триває вже кілька років. Група ORLEN з 436 заправками має найбільшу мережу АЗС у Чехії, а також є лідером на ринку альтернативного палива, кажуть в компанії.

«Ми вже маємо найбільшу мережу АЗС у Центральній Європі. Після завершення купівлі АЗС в Австрії аж 44% наших роздрібних точок будуть закордонними. Ми послідовно уніфікуємо бренд на міжнародних ринках, щоб ORLEN асоціювався з широким спектром послуг найвищої якості», – сказав президент правління ORLEN Даніель Обайтек. За його словами, компанія також готується до виходу на нові ринки. 

Ребрендинг чеських АЗС ORLEN Group розпочався у 2019 році та увійде у завершальну фазу в найближчі місяці. У другому півріччі поточного року компанія планує змінити логотипи приблизно на 300 АЗС. Таким чином, до кінця року 370 із 436 чеських АЗС компанії працюватимуть під брендом ORLEN. 

На чеських заправках компанія пропонує не тільки традиційне пальне, але й широкий асортимент альтернативного палива, включаючи зарядні станції для електромобілів і водень. Перші дві водневі станції вже відкриті в Празі-Баррандові та Литвинові, а електричні зарядні станції доступні на 61 АЗС. Цього року також розпочнеться встановлення швидких зарядних пристроїв потужністю 150 кВт на основних транзитних маршрутах Чехії.

Уніфікація бренду на зовнішніх ринках включає і продажі супутніх товарів. З 2019 року було відкрито майже 100 нових точок ORLEN Stop.Cafe, які наразі охоплюють понад 80% усієї чеської мережі АЗС. 

ORLEN Group вже має АЗС у Польщі, Чехії, Німеччині, Угорщині, Литві та Словаччині, а незабаром вийде на ринок Австрії, де до кінця року завершить купівлю 266 АЗС.