5 липня, 2022, 13:11

Наприкинці першого півріччя 2022 р. в структурі JKX Oil & Gas та «Полтавської газонафтової компанії» відбулись кадрові зміни, йдеться в повідомленні компанії. «Після нещодавніх змін у складі правління Віктор Гладун залишив посаду директора та генерального директора JKX Oil & Gas, а також генерального директора ПГНК. Ці відставки набрали чинності з 27 червня 2022 року.»

«Після обговорень з акціонерами Чарльз Вальческіні, Тоні Алвес і Рашид Джаваншир пішли у відставку з посади директора компанії 9 червня 2022 року. Ольга Чебишева (УНБ) та Віталій Дороган (УНБ) призначені невиконавчими директорами, а головою правління призначено Михайла Бакуненка (УНБ)», - йдеться в релізі JKX Oil & Gas.

Віталій Дороган, фото з соцмереж

Крім того, головним виконавчим директором JKX Oil & Gas Limited на запрошення Бакуненко призначено Андрія Пасішника. В раді директорів також Марк Кацнельсон, який є заступником голови правління ПАТ «Укрнафтобуріння».

Головним фінансовим директором JKX Oil & Gas та ПГНК лишився Дмитро Піддубний. Крім того в керівництві JKX Oil & Gas лишився громадянин росії Юлій Сидоренко, який очолює російський бізнес групи - «Южгазенерджи».

Довідка НафтоРинку:

СП «Полтавська газонафтова компанія» – спільне українсько-британське підприємство, яке було створене у 1994 році, є дочірнім підприємством JKX Oil & Gas plc. Сфера діяльності компанії – пошук, розвідка, видобуток та підготовка газу та нафти. Компанія володіє 6 ліцензіями на експлуатацію в межах Полтавської області. Материнська компанія, JKX Oil&Gas plc, керується Радою директорів.

Акції JKX Oil & Gas станом на липень 2022 р. належать:

  • Eclairs Group Ltd - 32,57%
  • Bridgewater Holdings Corp.* - 23,62%
  • Neptune Invest & Finance Corp - 15,36%
  • Keyhall Holding Ltd - 13,54%
  • Interneft Ltd - 5,29%

* Bridgewater Holdings Corp. володіє рівними частками через D.A. Secretarial Limited і D.A. D.A. Accounting & Secreterial Ltd.