Минулого тижня запаси нафти і бензину в США впали більше, ніж очікувалося, оскільки нафтопереробні заводи збільшили свою активність, в той час як запаси дистилятів зросли, повідомило Управління енергетичної інформації (EIA).

За тиждень, що завершився 5 липня, запаси нафти в США знизилися на 3,44 мільйона барелів, до 445,1 мільйона барелів, повідомило EIA.Запаси нафти в Кушингу, штат Оклахома, - центрі доставки сировини за ф'ючерсними контрактами - впали на 702 тис. барелів за минулий тиждень. 

Переробка нафти на НПЗ зросла на 317 тис. барелів на добу, в той час як коефіцієнт завантаження заводів зріс на 1,9 відсоткових пункти. Завантаження нафтопереробних заводів на узбережжі Мексиканської затоки досягло найвищого рівня з червня 2023 року, додали в EIA.

Запаси бензину в США впали на 2 мільйони барелів, до 229,7 мільйона барелів, згідно з даними EIA. Опитані Reuters аналітики прогнозували зниження на 0,6 мільйона барелів. Навіть попри зниження запасів бензину, деякі учасники ринку залишаються занепокоєними щодо попиту на нього.

Запаси дистилятів, які включають дизельне та пічне паливо, минулого тижня зросли на 4,9 млн барелів, до 124,6 млн барелів, свідчать дані EIA. Аналітики очікували зростання на 0,8 млн барелів.