Кількість нафтогазових бурових установок, задіяних на сланцевих родовищах у США, скоротилася минулого тижня, причому активність в басейнах Bakken і Marcellus знизилася до мінімуму з 2021 року, показав аналіз даних S&P Global Commodity Insights.

За тиждень, що завершився 5 липня, кількість нафтогазових бурових установок у США скоротилася на 6 од, до 732 од., повідомляє Platts. Як показав аналіз, серед восьми великих сланцевих родовищ США найбільше знизилася бурова активність в басейні Williston. Там кількість бурових скоротилася на 8 од. 

На сланцевому родовищі Marcellus, де добувається переважно природний газ, було виведено з роботи 5 бурових установок, а залишилося – 25 од. Такий низький рівень буріння не спостерігався з вересня 2021 року.

В цілому кількість задіяних бурових, орієнтованих на видобуток природного газу в США, скоротилася за останній тиждень на 5 од., до 145 од, а число нафтових установок – зменшилося на 1 од., до 592 од.

Згідно з даними S&P Global, загальна кількість нафтогазових бурових установок у США з початку 2023 року зменшилася на 134 од. до 866 од. Причому 70 установок вивели з роботи у період з останнього тижня квітня до 5 липня.