22 вересня, 2023, 17:45

ТОВ «ВЕСТ КАРД» стягнуло через суд з ТОВ «ЮК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ ЛЕКС» 431 тис. грн боргу за договором поставки нафтопродуктів оптовими партіями. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.  

ТОВ «ВЕСТ КАРД» (власники – ТОВ «ДУКАТ» та ВКФ «ВІТА-АВТО» у формі ТОВ; директор – Андрій Шаповалов) у травні цього року звернулось до суду з позовом до ТОВ «ЮК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ ЛЕКС» (власники –  Михаліна Лабунська та Олексій Шалаєв; директор – Анатолій Рекун) про стягнення 431 тис. грн. 

Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням відповідачем зобов’язань за договором поставки нафтопродуктів оптовими партіями, внаслідок чого виникла заборгованість в сумі 430,4 тис. грн, за прострочення сплати якої додатково нараховані 3% річних у сумі 672 грн. 

Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку про задоволення позовних вимог ТОВ «ВЕСТ КАРД» в повному обсязі. Так, рішенням Господарського суду міста Києва від 02.08.2023 з юридичної компанії «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ ЛЕКС» стягнуто заборгованість у розмірі 430,4 тис. грн, 3% річних в сумі 672 грн, судовий збір у розмірі 6,5 тис. грн та 5 тис. грн витрат на професійну правничу допомогу. 

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.