23 листопада, 2022, 16:05

Оператор АЗС Yesway відкрив нові станції під брендом Allsup у Форт-Стоктоні, Холі та Міллсапі, штат Техас, збільшивши свою мережу до 425 об’єктів, повідомляє CSP Daily News.

Загалом компанія запустила в 2022 році 39 нових АЗС і досягнула поставленої перед собою мети - збільшити мережу до 425 станцій, розташованих в 9 штатах. 

Кожен із трьох нових магазинів Allsup має 5630 квадратних футів (приблизно 523 м²) торгової площі, 24 пістолета для заправки пальним, а також окремі високошвидкісні ПРК для заправки дизельним паливом.

Останнім часом Yesway виводить на ринок АЗС такого формату. Як очікується, до кінця цього року компанія переформатує та відкриє ще кілька станцій. Магазини працюють цілодобово. Там продаються фірмові страви  Allsup, такі як буріто, а також інший фастфуд та продукти першої необхідності. 

Нові крамниці також включають спеціальний відділ з товарами для вантажівок/автомобілів, пивну печеру, банкомати та автомати для цифрової валюти Coin Cloud.

«Досягнення цієї важливої ​​віхи всього за шість років і в такому постійному швидкому темпі є справжнім свідченням відданості та наполегливої ​​роботи нашої надзвичайно талановитої команди», — сказав Том Тркла, президент і генеральний директор Yesway. 

В останні місяці компанія активно розвивається. У вересні вона придбала мережу магазинів Tres Amigos у, серпні - запустила новий концепт магазинів Allsup's Express, а ще раніше - оголосила про відкриття нових АЗС Allsup у Техасі, Оклахомі та Нью-Мексико.

За даними CSP, на початку 2022 року Yesway була 21-ю за величиною мережею АЗС у Сполучених Штатах. Завдяки зростанню цього року мережа може потрапити до Топ-20 найбільших операторів.