4 липня, 2022, 18:03

Високі ціни на пальне штовхають шукати більш дешеві пропозиції на польському ринку АЗС. Роздрібні оператори Польщі впровадили акції, які дають можливість заощадити кінцевому споживачу у липні, пише zycie polska.

Orlen

До кінця липня можна тричі скористатися акцією, яку підготував цей польський концерн. Кожен, хто має спеціальний додаток Vitay, може економити 30 грошей (близько 2 грн) на літрі пального. Однак за один раз можна заправляти не більше 50 літрів пального.

Щоб скористатися акцією, потрібно:

  • Завантажити програму VITAY з Google Play або App Store;
  • Створити там індивідуальний обліковий запис;
  • Зайти у вкладку «Ваші купони» та активувати купон «У відпустку -30 гр/л»;
  • Після заправки показати дилеру заявку з талоном.

BP

Британська паливна мережа BP підготувала кілька акцій, перша передбачає дешеві заправки по четвергах. Він призначений виключно для власників дизельних двигунів. Щочетверга вони можуть заправлятися дизелем BP Ultimate Diesel за ціною стандартного дизеля. Однак обмеження становить 70 л.

Друга акція передбачає, що в період з 1 липня клієнти також отримають знижку до 0,30 злотих за літр пального. Ця пропозиція призначена для людей, які зареєстровані в програмі PAYBACK. Сайт також доступний в українській версії і ТУТ ми можемо зареєструвати картку або приєднатися до програми та замовити нову.

Крім того, заправивши мінімум 25 літрів пального та сканувавши картку PAYBACK, ви можете отримати ваучер на 3 злотих, який можна використати в кав’ярні Wild Bean, безконтактній або автоматичній мийці.

Якщо у вас немає картки Payback, вам також буде дешевше подорожувати з BP. До кінця літніх канікул всім громадянам передбачили знижку 10 грошей за літр пального.

Lotos

Ще одна станція, яка пропонує знижку 30 грошей за літр пального, – Lotos. Акція діє з 1 липня по 31 серпня. Всього за місяць можна купити зі знижкою 150 л пального. Також слід зазначити, що автомобіль можна заправляти до трьох разів на місяць, і кожна заправка не повинна перевищувати 50 л.

Умовою використання акції є участь у програмі Навігатор. Можна зареєструватися на сайті або завантажити додаток на телефон. Крім того, за кожну транзакцію в мережі Lotos можна отримувати бали, які згодом можна буде обміняти на призи.

Circle K

Ця АЗС підготувала акції для всіх учасників програми лояльності. Він припускає, що кожна заправка на Circle K наближає до все більших і більших знижок. Налаштувати індивідуальну картку можна ТУТ.

За наявності картки за кожні 50 літрів палива отримується знижку в розмірі 10 грошей/л для стандартного палива, а також 25 гр/л для преміального палива. За 100 літрів пального дадуть 50% знижку на хот-дог чи каву на станції. Перевищення ліміту в 150 літрів, заправлених на Circle K, призведе до знижки 50% на вибрану послугу автоматичної мийки. Приєднавшись до програми, також можна розраховувати на додаткові акції та знижки на товари в магазині.

Amic Energy

Amic Energy також підготувала акції для всіх людей, які зареєструються в Amic Club. Він передбачає зниження цін на пальне щосереди на 0,20 злотих за літр на паливо Pb95Pro та ONPro; 10 грошів за літр для палива ON, Pb95, Pb98 і 3 гроші за літр для LPG.

За паливо та кожен товар, придбаний на станції, також можна отримати певну кількість балів. Якщо наберається 1000 балів, їх можна використати для отримання знижки 3 злотих/л для палива PB/ON або 2 злотих/л для LPG. Загальна сума в 2500 балів дасть знижку в розмірі 5 грошей за літр PB/ON або знижку в розмірі 3 грошей на LPG. Якщо буде досягнуто значення 10 000 балів на картці, можна використовувати їх для зниження 0,07 злотих/л для палива PB / ON і 0,05 злотих/л для LPG.