Qatar Fuel, відома також під брендом Woqod в середу 28 вересня відкрила свою нову АЗС в містечку Умм Баб, повідомляє видання The Peninsula Qatar. Woqod розширює мережу АЗС, щоб мати можливість обслуговувати всі райони Катару, зазначається в повідомленні. 

«Ми раді відкрити нову АЗС в Умм-Бабі. Woqod прагне розширити мережу АЗС у країні, щоб задовольнити зростаючий попит на нафтопродукти», - зазначив директор Woqod Саад Рашид Аль Муханнаді

Нова автозаправна станція площею 14,5 тис. м2 має загалом 12 ПРК: по 6 ПРК для легкового та вантажного транспорту. В асортименті є бензин, дизпальне та побутовий LPG в балонах.

АЗС в Умм Бабі відкрита цілодобово і включає крамницю Sidra та автомийку. Окрім того, там працює СТО, де можна замінити моторну оливу або зробити шиномонтаж для легкових автомобілів.

Найближчим часом Woqod запустити в експлуатацію шість нових АЗС. Більшість з них, як очікується, запрацює в четвертому кварталі 2022 року.

За інформацією на сайті компанії, сумарно вона будує 13 нових АЗС. Після запуску цих об'єктів в експлуатацію мережа Woqod досягне 130 АЗС, включаючи морські та мобільні станції.