Мережа АЗС WOG та фонд «Дігнітас» запустила благодійну акцію на підтримку сил оборони України: «MEGAКАВА донатить на «крила». Про це повідомила пресслужба компанії.

Як зазначається, мета проєкту – забезпечити військових безпілотниками «АРЕС» бригадного типу. 

Долучитися може кожен клієнт, хто купить напої в горнятку MEGA на АЗК WOG в період із 1 квітня до 31 травня. 5 грн з кожного такого напою мережа перерахує благодійному фонду «Дігнітас» на покупку БПЛА.

Компанія проводить таку акцію вже другий рік поспіль. Минулого року проєкт мав велику підтримку серед гостей мережі АЗК WOG, зазначили в компанії.

Цього року БФ «Дігнітас» додав банку для прямого донату на проєкт, щоб залучити ще більше коштів для закупівлі БПЛА для захисників, а також дати можливість долучитися та підтримати ЗСУ в прагненні до Перемоги тим, хто сьогодні вимушено знаходиться за кордоном.

«В класі крил-розвідників на оперативну глибину до 50 км не так багато БПЛА українського виробництва, і до того ж їх вартість все ще не дозволяє масово забезпечувати ними підрозділи. Комплекс «АРЕС» є дуже бюджетним в цій лінійці, при цьому не поступаючись за якістю іншим. Саме співвідношення ціна/якість, а також тісна співпраця виробника з військовими та інструкторським складом дають можливість більш широко забезпечити військових крилами-розвідниками. І, відповідно, чим дешевші і доступніші такі літаки, тим частіше їх застосовуватимуть без страху втратити дороговартісні БПЛА», — наголошує Люба Шипович, директорка фонду «Дігнітас».

Розвідувальний безпілотний комплекс «АРЕС», розроблений для військових потреб тактичного рівня, здатний заглиблюватися у тил ворога до 50 км на швидкості до 100 км/год, працювати при температурах від -15 С до +35 С. Швидкість розгортання комплексу становить 15 хв, розповіли в WOG.