31 серпня, 2023, 11:11

1 вересня стартує благодійний проєкт мережі АЗК WOG «Дорога добра». Благодійним партнером «Дороги добра» є громадська організація «Фонд Маша», незмінним амбасадором – Маша Єфросиніна, повідомляє пресслужба компанії.

Цьогоріч мета проєкту – зібрати 3 млн грн на закупівлю обладнання для дитячих лікарень, де лікують дітей, які постраждали від війни. Долучитися до когорти тих, хто допомагає в порятунку життів маленьких українців, просто: варто лише придбати на будь-якому АЗК WOG напій у благодійному фіолетовому горнятку з єдинорогом. Кошти від продажу цього горнятка будуть спрямовані до «Фонду Маша» на закупівлю обладнання, кажуть в компанії.

«До повномасштабного вторгнення ми системно допомагали лікарням, що спеціалізуються на лікуванні малечі з серцевими хворобами. Після 24 лютого 2022 року змістили акцент на підтримку медзакладів, що рятують діток, які отримали поранення від терористичних дій країни-агресора. Завдяки всім, хто долучається до ініціативи, другий рік поспіль лікарні отримують вкрай необхідне обладнання», – зазначає Геннадій Карлінський, директор з маркетингу мережі АЗК WOG.

Цьогоріч в межах проєкту планується закупити біохімічний автоматичний аналізатор для Одеської обласної дитячої клінічної лікарні, рентгенівську систему з функціями ортопантомографії та телерентгенографії і обладнання для отримання цифрових рентгенівських знімків для Міської дитячої лікарні №5 Запоріжжя.

Мережа АЗК WOG реалізовує благодійний проєкт «Дорога добра» сімнадцятий рік поспіль. За весь час реалізації проєкту вдалося допомогти з обладнанням понад 30 лікарням, лікарі яких змогли врятувати тисячі діток, додали у WOG.