Мережа WOG встановила інноваційні льодогенератори для приготування холодних кавових напоїв на 58 своїх АЗК. Про це розповів директор з маркетингу WOG Геннадій Карлінський виданню Forbes. 

За словами Карлінського, компанія хоче розвинути в Україні культуру споживання холодних кавових напоїв, частка яких незначна у порівнянні з Південною Європою чи США. Для цього на АЗК встановили інноваційні льодогенератори, які видають лід дрібної фракції, адаптований під напої в меню АЗК.

В меню WOG CAFE наразі є 13 видів холодних кавових напоїв, а льодогенератори встановлено на 58 АЗК WOG, розповіли в компанії. 

«Ключовою особливістю нового досвіду є можливість відчути емоції від приготування кави: почути легкий стукіт шматочків льоду об стінки стаканчика, спостерігати за цівкою кави, що огортає їх та розтікається по стакану, змішуючись з іншими інгредієнтами. Це активізує смакові рецептори та збільшує задоволення», – пояснює директор з маркетингу WOG, зазначаючи, що компанія уважно відстежує ефективність впроваджених пілотних проєктів та інновацій. Одним із показників є частота повторних покупок лояльними клієнтами. 

«Ми підрахували перші результати експерименту, частота повторних придбань холодних кавових напоїв на АЗК, де встановлені льодогенератори, випереджає інші заправки», – додав Карлінський.