21 листопада, 2023, 16:00

WOG відкрив після капітальної реновації АЗК в Тячеві на Закарпатті. Про це компанія повідомила на своєму сайті. 

Наприкінці листопада на Закарпатті в м. Тячів на вул. Незалежності, 90 після реновації відкрився автозаправний комплекс WOG. Це черговий об’єкт, реконструйований у 2023 році, йдеться у повідомленні.

Реновації торкнулись фактично всіх зон: кількість колонок збільшена з 3 до 5 – тепер тут може одночасно заправлятися 10 авто, відтепер кава розміщена на острові, що покращує мандрівку споживача й ергономіку торгового залу загалом. Для швидкого обслуговування гостей було встановлено додаткову касу. 

Також була переосмислена концепція WOG CAFE: розширений асортимент не тільки снеків та смаколиків, але й основних страв. Реалізовані різноманітні сервісні зони для гостей, зокрема комфортна зона посадки із зарядками для різних типів гаджетів. 

Аналогові канали комунікації всередині АЗК повністю замінили цифровими. Це ще одна наша новація, яка дасть змогу покращити клієнтський досвід: всі акції, пропозиції, меню в WOG CAFE тепер можна побачити на інтерактивних екранах. Окрім того, традиційну цінову стелу замінили на сучасну цифрову. 

Під час реновації використані та впроваджені найсучасніші енергоощадні технології: світлодіодні системи, енергоощадні лампи, енергоощадне холодильне обладнання тощо. Система освітлення змонтована так, щоб забезпечувати акцент на презентації товарів та відсутність «холодних зон» в торговому залі, зазначили в WOG.

Для оздоблення інтер’єру використано натуральні матеріали з вкрапленнями елементів у фірмових зелених кольорах WOG. Все для того, щоб забезпечити гостям додатковий комфорт під час перебування на автозаправному комплексі.