2 квітня, 2024, 11:55

Мережа АЗК WOG відкрила після капітальної реновації автозаправний комплекс у Чернігові. Про це повідомила пресслужба компанії 

АЗС на проспекті Миру, 231 А в Чернігові була вщент зруйнована в 2022 році під час одного з ворожих обстрілів. Після звільнення Чернігівщини компанія почала активно працювати над відбудовою заправки. 

Основний акцент при відбудові АЗК зроблено на максимальній зручності та дружності простору до різних категорій клієнтів, кажуть в WOG. Так, на АЗК запроваджений безбар`єрний простір: при вході на заправку встановлена тактильна плитка, всередині об’єкта відсутні пороги, облаштована окрема вбиральня для людей з інвалідністю та матерів з немовлятами. 

Відновлений АЗК має розширену зону кафе, де можна повноцінно пообідати. Окрім того, на столиках встановлені зарядки для різних типів гаджетів, щоб клієнти могли зарядити мобільні пристрої чи попрацювати.

Кавомашини розташовані на спеціальному кавовому острові WOG Barista. Це дає змогу покращити ергономіку приготування кавових напоїв та розвести гостьові потоки, кажуть в компанії. 

Біля входу розташували два термінали самообслуговування WOG PAY BOX. Вони дають можливість оплатити одним чеком пальне, товари із WOG MARKET та замовити товари у WOG CAFE. Розрахуватися можна банківською карткою, паливною карткою, з гаманця PRIDE чи бонусами. 

Як кажуть в компанії, в процесі будівництва використовували найсучасніші енергоощадні технології: світлодіодні системи, енергоощадні лампи, енергоощадне холодильне обладнання тощо.