21 листопада, 2022, 13:15

Міністерство охорони здоров’я спільно з мережею АЗК WOG запустили проєкт «Генератори світла». Його мета – забезпечення лікарень додатковими генераторами, щоб українські медики, навіть в умовах віялових чи аварійних відключень електроенергії могли безперебійно надавати допомогу та рятувати життя, повідомили НР в пресслужбі WOG. 

Перший потужний енергогенеруючий пристрій, закуплений в межах проєкту, вже встановили в Криворізькій міській лікарні №3. Компанія WOG придбала дизельний генератор IDEA IDJ75D загальною потужністю 75 кВа, що дозволяє забезпечити роботу всієї чотириповерхової будівлі стаціонарного відділення лікарні: приймальний покій, терапевтичне, неврологічне, ендокринологічне відділення, хірургію та операційний блок.

«Генератори світла» – комплексний проєкт, в межах якого планується реалізувати ряд ініціатив, спрямованих на забезпечення низки лікарень по всій Україні безперебійним енергоживленням. В межах проєкту WOG бере на себе енергоаудит, закупівлю, логістику та встановлення генераторів «під ключ» і, звісно, фінансування відбуватиметься коштом компанії. Перелік пріоритетних лікарень для забезпечення генераторами визначатиме МОЗ.   

«З перших днів війни WOG підтримує та ініціює власні проєкти, що рятують життя. Часто це не гучні ініціативи, а системна робота по забезпеченню волонтерів пальним, лікарень – ліками, необхідними для порятунку поранених, обладнанням для операційних, а ще чимало інших кроків, які компанія здійснює на регулярній основі.  Забезпечення лікарень додатковими генераторами в межах проєкту «Генератори світла» - це органічне продовження напрямку, який WOG розвиває восьмий місяць поспіль. Ми вдячні Міністерству охорони здоров’я України за можливість долучитися до важливої справи, за підтримку та координацію ініціативи», - підкреслив директор з маркетингу мережі АЗК WOG Геннадій Карлінський.