18 грудня, 2023, 15:45

Мережа АЗС WOG та «Фонд Маша» передали обладнання трьом лікарням, які рятують поранених дітей. Про це НафтоРинку повідомили у пресслужбі WOG.

«Допомогу отримали медичні заклади Харкова, Одеси та Запоріжжя. Там лікують, а нерідко й рятують дітей, що постраждали від російської агресії. Потрібні для закупівлі обладнання кошти вдалося зібрати завдяки небайдужим українцям в межах проєкту «Дорога добра» усього за два місяці», – йдеться у повідомленні.

Організатором проєкту є мережа АЗК WOG, співорганізатором – громадська організація «Фонд Маша», а амбасадором – Маша Єфросиніна.

В межах проєкту гості АЗК WOG купували улюблені гарячі напої у фіолетових горнятках з єдинорогом. Цього року вартість такого горнятка становила 5 гривень. Всі кошти спрямовувалися на закупівлю обладнання для лікарень, де рятують дітей, які постраждали від війни, розповіли у WOG.

В межах проєкту «Дорога добра» придбали та передали біохімічний аналізатор Одеській обласній дитячій клінічній лікарні, сучасну рентгенівську систему й обладнання для цифрових рентгенівських знімків – Міській дитячій лікарні №5 м. Запоріжжя. А от можливість допомогти Харківській обласній дитячій клінічній лікарні з’явилась несподівано. Замість очікуваних 3 млн грн, що були оголошені як мета цьогорічного проєкту, небайдужі українці зібрали 4,15 млн грн. Тож це дало можливість підтримати ще один медзаклад, зазначили в компанії.

«Харківську лікарню обрали не випадково. Це багатопрофільний спеціалізований дитячий заклад, в якому лікуються багато дітей від 0 до 18 років, там проводиться до 6000 складних операцій на рік, зокрема дітям з мінно-вибуховими травмами», – зазначається у пресрелізі. 

За додатково отримані кошти медичному закладу придбали прилад скринінгу слуху новонароджених, аналізатор критичних станів, що використовується в невідкладних ситуаціях, стаціонарний операційний світильник та портативну стоматологічну установку.

У WOG нагадали, що «Дорога добра» – один соціально значимих проєктів, який компанія реалізує сімнадцять років поспіль. З 2022 року WOG зосередилася на допомозі медичним закладам, що рятують дітей – жертв війни.