Мережа WOG спільно з UNITED 24 починає збір грошей на всюдиходи для ЗСУ, повідомив на своїй сторінці у FaceBook директор з маркетингу WOG Геннадій Карлінський.  

“Ми започатковуємо новий проєкт. Цього разу спільно з UNITED 24. Ми готувались заздалегідь, але й уявити не могли на скільки питання буде актуальним. Через зруйновану дамбу Каховської ГЕС допомога треба вже зараз”, – написав Карлінський.

Мета проєкту – закупити рятувальні всюдиходи для ЗСУ. “Це унікальний транспорт, який розроблений та виробляється в Україні. Це транспорт який здатний їхати та плисти одночасно щоб РЯТУВАТИ НАШИХ. Всюдихід ідеально підходить для вивезення наших з підтоплених районів. А ще всюдиходам для вивезення поранених не потрібні мости чи дороги, які можуть прострілюватися ворогом – вони їдуть навпростець, щоб врятувати тих, хто захищає нас”, – додав менеджер WOG.

Щоб долучитись до проєкту, можна купити пальне Мустанг, а компанія WOG задонатить по 1 грн з кожного літра, або ж перерахувати гроші напряму https://send.monobank.ua/jar/2i35B9njdk.

Як повідомив Геннадій Карлінський НР, проєкт триватиме до середини серпня. “Яку суму зможемо акумулювати та передати, покаже час”, – додав він.