12 квітня, 2024, 13:00

Мережа АЗС WOG І кварталі цього року сплатила 3,5 млрд грн податків та зборів. Про це повідомила пресслужба компанії.

«Сумарно за І квартал 2024 року компанія перерахувала до бюджетів усіх рівнів 3,477 млрд гривень. З них 470,9 млн – це податки з операційної діяльності і 3,006 млрд гривень — податки при імпорті», — йдеться у повідомленні.

Причому податки з операційної діяльності зросли на 81,6% в порівнянні з 1 кварталом 2023 року. Таке зростання вдалося забезпечити попри те, що 17 АЗК (або 5% мережі) наразі не працюють через руйнування чи пошкодження внаслідок військових дій або опинилися на тимчасово окупованих територіях, зазначили в WOG.

З кожного проданого літра пального компанія WOG сплатила 1,91 грн податків з операційної діяльності.

«Мережа АЗК WOG  і паливний ритейл загалом задав певний тренд, публічно звітуючи про сплачені податки останні 3-4 роки. Якщо раніше лише поодинокі компанії підтримували такий підхід, то 24 лютого 2022 року змінило це докорінно. Наразі ж принципи відкритості, прозорості та публічності в сплаті податків на користь своєї держави вже стали трендом. Бізнес розуміє, наскільки важливо сьогодні спрямовувати податки до бюджету свої країни, аби завтра не довелося сплачувати їх до бюджету країни-агресора», — підкреслив Микола Циркун, фінансовий директор мережі АЗК WOG.