Мережа АЗС WOG разом з благодійною організацією «Українські Вогнеборці» (Ukrainian FireFighters Foundation) запустили проєкт «Добробонуси», мета якого - зібрати 1,7 млн грн для закупівлі пожежного авто для ГУ ДСНС в м. Херсон. Про це повідомляється на сторінці WOG у соцмережі FaceBook.

“Це авто дасть можливість вогнеборцям та рятувальникам ліквідовувати пожежі в Херсоні, що виникають внаслідок ворожих обстрілів, та рятувати життя людей”, - йдеться в дописі.

У WOG нагадали, що під час відступу з міста ворожі війська знищили та вкрали майже всю пожежну техніку, тож ГУ ДСНС в Херсоні сьогодні має велику потребу в поповненні автопарку.

Компанія пропонує своїм клієнтам пожертвувати бонули в рамках програми лояльності на закупівлю пожежного авто. ”На головній сторінці застосунку PRIDE тисни на банер «Добробонуси». Обери кількість бонусів, яку хочеш перевести або натискай «Переказати всі доступні бонуси» та підтверджуй операцію”, - йдеться в повідомленні WOG. Компанія каже, що всі пожертвувані клієнтами бонуси перетворить на реальні гроші та віддасть на закупівлю пожежної машини.