21 березня, 2023, 10:30

Верховний Суд залишив без задоволення касаційну скаргу WOG, що стосувалася оскарження штрафу за антиконкурентні дії, йдеться в повідомленні АМКУ, опублікованому на його сайті.

16 березня 2023 року Верховний Суд залишив без задоволення касаційну скаргу ТОВ «Імпорт Транс Сервіс» (група «WOG») у справі, що стосувалася оскарження товариством рішення Антимонопольного комітету України від 21.06.2018 № 315-р.

Цим рішенням АМКУ притягнув групу WOG до складу якої, зокрема, входить зазначене товариство, та низку інших суб’єктів господарювання до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій. А саме - компанії у серпні 2017 року схожим чином підвищували роздрібні ціни на скраплений вуглеводневий газ.

Під час розгляду справи АМКУ довів відсутність об’єктивних причин для вчинення відповідачами таких дій, та встановив, що вони призвели до обмеження конкуренції.

21 червня 2018 року кілька компаній були визнані причетними до порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 1 статті 50 та частиною третьою статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції». Тож АМКУ виніс рішення про накладення штрафу: на групу «WOG»; на групу «ОККО»; на групу «Надежда»; на ТОВ «Авантаж 7» і ТОВ «Факторінг Груп». Штраф ТОВ «Імпорт Транс Сервіс» за змову щодо цін на автогаз становить 5,172 млн грн, йдеться в повідомленні АМКУ.