Мережа АЗК WOG у співпраці з БО «Твердиня» передала БПЛА PUNISHER роті ударних безпілотних авіаційних комплексів «Ахіллес» 92 ОМБр ім. кошового отамана Івана Сірка. Про це НафтоРинку повідомили в пресслужбі WOG.

«У військових надзвичайно велика потреба в БПЛА. Це видатковий матеріал, який потребує постійного поповнення, оскільки втрачається у звʼязку з роботою ворожого РЕБ, протиповітряних засобів типу «Тор» або «Бук», а також за несприятливих погодних умов», – зазначив Юрій Федоренко, командир роти ударних безпілотних авіаційних комплексів 92 ОМБр імені кошового отамана Івана Сірка. За його словами, концентрація необхідної кількості БПЛА дає можливість силам оборони більш точно розуміти ситуацію на лінії фронту, виявляти противника, його живу силу, вогневі, артилерійські засоби, їхнє переміщення тощо.


«Сьогодні суспільство вимагає від бізнесу системної роботи в інтересах держави. Споживачі очікують, що бренди поділятимуть їхні цінності й займатимуть чітку позицію в системі координат «свій – чужий». Такий запит бачимо від наших співробітників. В нинішніх реаліях не достатньо лише створювати робочі місця, сплачувати податки, сьогодні бізнес має займати проактивну позицію та брати на себе відповідальність за різні благодійні напрями», – підкреслив Геннадій Карлінський, директор з маркетингу мережі АЗК WOG.