22 листопада, 2022, 12:45

Мережа АЗК WOG передала обладнання дитячим лікарням Львова та Дніпропетровської області, де лікують дітей, які постраждали від війни, повідомляється на сайті компанії. 

Для дитячої лікарні в Дніпропетровській області, яка спеціалізується на проведенні найбільш термінових та складних операцій, закупили дефібрилятор і систему обігріву пацієнта. Лікарні Св. Миколая Першого медоб’єднання Львова передали наркозний апарат для операційної. «Він надзвичайно потрібен лікарям, які ледь не щодня оперують діток, які постраждали внаслідок бойових дій», - йдеться в повідомленні WOG.

Кошти на обладнання були зібрані в межах проєкту «Дорога добра». Його співорганізатором є Благодійний фонд «Твоя опора», амбасадором – Маша Єфросиніна.

«Під опікою фонду «Твоя опора» сьогодні 101 лікарня в 20 областях країни. Це найважливіший напрямок нашої роботи, оскільки там лікарі рятують щодня поранених українців, зокрема дітей. Так, від початку війни понад 800 діток отримали поранення різного ступеню тяжкості. І це лише ті дані, які вдалося зібрати», - наголосила засновниця благодійного фонду «Твоя опора» Валерія Татарчук.

«Дорога добра» – це проєкт, який мережа АЗК WOG реалізовує шістнадцятий рік поспіль.