19 червня, 2023, 12:05

Перший рятувальний всюдихід «Богун -2», закуплений в межах ініціативи UNITED24 та WOG «Рятуємо всюди, де наші люди», вирушив на Херсонщину, де на нього чекає команда ДСНС. Про це НафтоРинку повідомили в пресслужбі WOG.

Всюдихід укомплектований згідно з запитом ДСНС: системою буксирування, додатковою батареєю, знімними пасажирськими сидіннями, ношами для перевезення постраждалих із системою кріплення до гвинтокрила, спеціальним гучномовцем, світловими приладами тощо, зазначається в повідомленні компанії.

«Проєкт “Рятуємо всюди, де наші люди” ми планували заздалегідь. Новини з Херсонщини спонукали нас пришвидшити його старт. В перший же день ми здійснили передоплату, щоб придбати всюдихід, який вирішили передати службі ДСНС Херсонської області для порятунку людей, що постраждали від підриву Каховської ГЕС. У рамках проєкту наступні всюдиходи будуть передані Національній гвардії України. Для них всюдиходи – це можливість швидкої евакуації поранених з місць, важкодоступних для звичайної евакуаційної техніки», – сказав керівний директор WOG Holding BV Андрій Пивоварський.

«Всюдиходи наразі – головний евакуаційний транспорт на Херсонщині. Вода сходить, і добратися до великої кількості локацій крізь завали, залишки підтоплення просто неможливо. Переданий всюдихід обладнаний усім необхідним для порятунку людей, тож ми зможемо використовувати його і для доставлення допомоги, і для евакуації, і для переміщення команд ДСНС, які продовжують ліквідовувати наслідки підриву Каховської ГЕС», – зазначив голова ДСНС Сергій Крук.
Як повідомляв Нафторинок, на початку червня компанія WOG спільно з UNITED 24 почала збір грошей на всюдиходи для ЗСУ. Мета проєкту – забезпечити ЗСУ рятувальними всюдиходами, які можуть здійснювати евакуацію з місць, важкодоступних для звичайної рятувальної техніки.

Щоб долучитися до доброї справи, достатньо заправити авто на АЗС WOG брендовим пальним Mustang, зазначається в повідомленні. З кожного придбаного літра компанія переказує 1 гривню на закупівлю рятувальних всюдиходів. Окрім того, можна задонатити на банку проєкту.