21 червня, 2024, 14:55

Мережа АЗС WOG передала Силам оборони чергову партію безпілотних комплексів «АРЕС». Про це компанія повідомила на своїй сторінці у FaceBook.

«Ще 5 комплексів БПЛА «АРЕС» передали захисникам у межах проєкту «MEGAКАВА донатить на «крила» WOG, БФ Dignitas Fund, а також стендап-комікомік і волонтер Василем Байдак, який разом із коміком Марком Куцеваловим зняли відеокліп на підтримку ініціативи», — йдеться у повідомленні. 

Впродовж квітня-травня в мережі АЗК WOG тривав проєкт «MEGAКАВА донатить на «крила», який компанія реалізовувала спільно з Благодійним фондом «Дігнітас». В цей період з кожного напою, які купували гості в горнятках MEGA на АЗК, компанія донатила 5 грн з власного прибутку на закупівлю безпілотних літальних комплексів «АРЕС» бригадного типу. Загалом WOG переказав благодійному партнеру майже 4 млн грн на 14 комплексів.

Окрім того, на рахунки проєкту, які відкрив фонд «Дігнітас», українці задонатили понад 1 млн грн — на 2 комплекси «АРЕС» та 2 літаки до них. Велика частина суми була акумульована завдяки футбольним вболівальникам під час трансляцій матчів на MEGOGO. 

До проєкту також долучився український стендап-комік і волонтер Василь Байдак, яких разом із коміком Марком Куцеваловим зняли відеокліп на підтримку ініціативи. В такий спосіб їм вдалося зібрати кошти ще на 3 розвідувальні комплекси.

«Загалом у межах проєкту вже 17 підрозділів отримали по розвідувальному комплексу, які успішно допомагають їм відстежувати ворожі позиції та завдавати нищівних ударів», — підсумували в WOG, додавши, що комплекси БПЛА «АРЕС» підсилять на полі бою 67 окрему механізовану бригаду, 109 окрему бригаду ТРО та інші підрозділи Сил оборони.