29 вересня, 2023, 10:10

Прокурори на Дніпропетровщині скерували до суду обвинувальний акт стосовно дев’яти учасників організованої групи, шестеро з яких – діючі військовослужбовці. Їх звинувачують у крадіжці пального на 2,8 млн грн, повідомляє пресслужба Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону.

Обвинувачуваним інкриміновано використання підроблених документів та шахрайство, вчинене організованою групою (ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 358, ч. 4 ст. 190 КК України).

Згідно з даними слідства, офіцер відділу логістики однієї з військових частин організував групу осіб, до складу якої входили шість військовослужбовців ЗСУ та троє цивільних.

Члени ОЗГ на підставі підроблених документів отримували паливо, що видавалось для потреб оборони, у своє розпорядження та використовували за власним розсудом. Таким чином протягом серпня – жовтня 2022 року заволоділи 54 тонами пального вартістю 2,8 млн грн.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Третього слідчого відділу (з дислокацією в місті Дніпрі) ТУ ДБР розташованого в місті Полтаві за оперативного супроводу відділу кримінальної поліції Дніпровського РУП ГУНП в Дніпропетровській області.