3 жовтня, 2023, 17:05

Європейська комісія дала зелене світло на придбання компанією ORLEN 266 автозаправних станцій на австрійському ринку. Після завершення угоди Австрія стане сьомим європейським роздрібним ринком, на якому працюватиме мережа АЗС ORLEN, повідомила компанія на своєму сайті. 

В результаті придбання мережі Turmöl польська ORLEN стане одним з трьох найбільших гравців на австрійському роздрібному ринку пального, а її частка становитиме близько 10%.

«З 266 станцій, які ми збираємося придбати в Австрії, 40 будуть обладнані фотоелектричними панелями. Крім того, ми отримаємо в управління 110 пунктів зарядки електромобілів у 34 населених пунктах», – сказав Даніель Обайтек, генеральний директор і президент правління ORLEN.

Угода з Doppler Group була досягнута на початку липня цього року. Проаналізувавши її, Європейська комісія дала зелене світло для придбання компанією ORLEN 100-відсоткової частки в Doppler Energie.

Угода включає розгалужену мережу зарядних станцій для електромобілів під брендом Turmstrom, яка до кінця року розшириться до 110 зарядних пунктів у 34 населених пунктах. 96 об'єктів, які придбає ORLEN, обладнані автомийками, половина з них – магазинами, а близько 80 – закладами громадського харчування. Транзакція також включає придбання компанії Austrocard, постачальника паливних карток, що обслуговує як приватних, так і бізнес-клієнтів. Наразі картки Austrocard приймаються у понад 500 точках по всій Австрії.