Найбільша нафтова профспілка Аргентини оголосила про безстроковий страйк у четвер після того, як у результаті вибуху на нафтопереробному заводі в західній провінції Неукен загинули троє людей, повідомляє Reuters.

Уряд провінції Неукен заявив, що пожежа спалахнула в четвер на світанку в резервуарі для зберігання нафти на НПЗ New American Oil (NAO) у місті Плаза Хуінкул. Причина пожежі з'ясовується.

Після інциденту об’єднання працівників нафтогазової галузі Ріо-Негро, Неукен і Ла-Пампа (Private Oil and Gas Union) заявило, що вони втомилися від недбалого ставленням керівництва щодо життя працівників і розпочинають тотальний страйк.

Профспілка є найбільшою в країні, представляючи близько 25 тис. працівників. Вона охоплює персонал, що працює на крупному сланцевому родовищі нафти та газу Вака Муерта. Воно вважаються другим у світі за запасами сланцевого природного газу та четвертим за запасами нафти з твердих порід. 

Джерело в профспілці повідомило агентству Reuters, що в результаті вибуху також постраждав четвертий працівник, життя якого поза небезпекою, а також поранено двох пожежників.