14 липня, 2023, 17:30

Корпорація Nikola нещодавно отримала грант у розмірі майже $42 млн на будівництво шести водневих заправних станцій у Каліфорнії, повідомляє Hydrogen Fuel News. 

Американський виробник важких вантажівок на акумуляторах, а також електромобілів на паливних елементах Nikola отримав від Каліфорнійської транспортної комісії $41,9 млн в рамках програми «Розбудова торговельних коридорів».

Великі водневі заправні станції будуть встановлені в Південній Каліфорнії завдяки партнерству з Департаментом транспорту Каліфорнії (Caltrans).

Очікується, що виділене фінансування прискорить впровадження перевезень з нульовим рівнем викидів по всьому штату. Водневі заправні станції будуть стратегічно розташовані вздовж важливих доріг штату.

Кожну зі станції у майбутньому планується розширити – коли попит на водень в Каліфорнії зросте. Проєктувати об’єкти будуть одразу з прицілом на розширення, щоб задовольняти не лише поточні, а й майбутні потреби.

Планується, що спочатку кожна побудована Nikola заправка буде обслуговувати від 80 до 100 вантажівок на паливних елементах кожного дня.