17 липня, 2023, 11:45

Німецький виробник посуду та кавомашин WMF святкує 170 років від заснування компанії. Про це WMF повідомила на своєму сайті. 

Компанія зберігає свої цінності і традиції, але завжди тримає руку на пульсі часу і фокусується на революційних інноваціях, йдеться у дописі WMF. 

У 1853 році власник млина Даніель Штрауб і брати Швейцери заснували завод металевих виробів Straub & Schweizer у Гайслінгені. У 1880 році компанія об'єдналася з фабрикою металевих виробів Ritter & Co, утворивши Вюртемберзьку фабрику металевих виробів (Württembergische Metallwarenfabrik). Пізніше назву компанії було скорочено до WMF.

Компанія почала з чистої обробки металів, а пізніше розвинула комплексне портфоліо в трьох бізнес-напрямках: споживчі товари, кавомашини для професійного сектору та обладнання для готелів.

WMF Professional є провідним гравцем у сегментах громадського харчування та готельної індустрії зі своїми продуктами – професійними кавовими машинами та обладнанням. WMF має найбільшу в Європі службу технічної підтримки та обслуговування – там задіяно 320 технічних спеціалістів, зазначають в компанії.