1 листопада, 2023, 15:25

Видобуток сирої нафти в США в серпні зріс до нового місячного рекорду – 13,05 млн барелів на добу, повідомило Управління енергетичної інформації (EIA).

Згідно з даними EIA, в серпні видобуток нафти в США зріс на 0,7% в порівнянні з попереднім місяцем та в середньому становив 13,05 млн барелів на добу. Попередній максимум був зареєстрований у листопаді 2019 року, коли видобуток за підсумками місяця досяг в середньому 13,0 млн барелів на добу.

Водночас місячний максимум все ще не дотягує до рекорду видобутку нафти в США – 13,2 млн барелів на добу, який було встановлено за тиждень, що закінчився 6 жовтня.

Видобуток нафти в США повільно відновлювався протягом останніх трьох років, оскільки компанії направляли рекордні прибутки на збільшення дивідендів та викуп акцій замість того, щоб інвестувати в буріння.

У Техасі, найбільшому нафтовидобувному штаті США, виробництво нафти у серпні зросло на 0,5%, рекордного місячного рівня – 5,63 млн барелів на добу, свідчать дані EIA. У Нью-Мексико та Північній Дакоті видобуток зріс до майже 1,80 млн барелів на добу та 1,22 млн барелів на добу відповідно.

Тим часом попит на автомобільний бензин в США зріс майже до 9,3 млн барелів на добу, що є найвищим показником з червня 2021 року.