13 червня, 2023, 17:20

Видобуток нафти в США з найбільших сланцевих родовищ у липні має зрости до найвищого рівня за всю історію, але очікується, що це зростання буде найменшим з грудня, показують дані Управління енергетичної інформації США (EIA).

Як очікує EIA, видобуток нафти в США в липні зросте приблизно на 0,1% порівняно з попереднім місяцем, до 9,38 млн барелів на добу, що буде найменшим місячним збільшенням з грудня.

Так, видобуток нафти в Пермському басейні в Техасі і Нью-Мексико (найбільшому сланцевому басейні США) у липні зросте на 1 тис. барелів на добу, до рекордних 5,76 млн барелів на добу. Однак це буде найменший місячний приріст для цього родовища з лютого.

У регіоні Баккен у Північній Дакоті та Монтані видобуток збільшиться на 7 тис. барелів на добу, до 1,21 млн барелів на добу, що стане найвищим показником з листопада 2020 року.

Водночас видобуток нафти в регіоні Ігл-Форд у Південному Техасі знизиться на 5 тис. барелів на добу, до 1,12 млн бар./добу, що є найнижчим рівнем з квітня.

У найбільшому басейні сланцевого газу, Аппалачі в Пенсильванії, Огайо і Західній Вірджинії, видобуток зросте до 35,4 млрд куб. футів на добу в липні, що є найвищим показником з січня, йдеться в повідомленні EIA. Для порівняння: рекордний показник в Аппалачах був зафіксований у грудні 2021 року та становив 36,0 млрд куб. футів на добу.