21 вересня, 2022, 13:45

BP повідомила в середу, що закрила свій нафтопереробний завод у Толедо, штат Огайо, потужністю 150,8 тис. барелів на добу після пожежі, в результаті якої постраждали двоє людей, повідомляє Reuters. 

«Нафтопереробний завод безпечно закрито, поки триває реагування (на інцидент - НР)», - сказав речник ВР, підтвердивши, що двоє людей отримали поранення. Весь інший персонал в порядку, додав він.

Причина пожежі невідома, але джерело повідомило Reuters, що витік диму з нафтового блоку міг спричинити займання в іншому блоку на підприємстві. За інформацією джерела, працівники завершили технічне обслуговування на об’єкті протягом останніх тижнів, і завод відновив роботу.

У серпні канадська компанія Cenovus, яка є акціонером нафтопереробного заводу BP-Husky Toledo заявила, що викупить у BP решту 50% акцій підприємства. Очікується, що угода буде закрита до кінця 2022 року. В Cenovus тоді заявили, що нафтопереробний завод у Толедо щойно завершив капітальний ремонт.

У 2008 році Husky Energy Inc придбала 50% акцій нафтопереробного заводу в Толедо, що належав BP, утворивши спільне підприємство. Потім ця частка перейшла до Cenovus із Калгарі, коли вона об’єдналася з Husky у 2021 році.