14 березня, 2024, 10:15

Віце-президент «Лукойла» Віталій Робертус, про смерть якого компанія повідомила учора, міг загинути від удару дрона по НПЗ у Нижньому Новгороді. Про це «РБК-Україна» розповіли співрозмовники в українських спецслужбах.

Про смерть Віталія Робертуса пресслужба «Лукойла» повідомила 13 березня.

«З глибоким сумом повідомляємо, що на 54 році життя раптово помер віце-президент компанії Робертус Віталій Володимирович», — йдеться в заяві російської компанії. Водночас в ній не зазначено причину смерті топ-менеджера.  

За інформацією співрозмовників видання у спецслужбах, Робертус міг загинути внаслідок атаки безпілотника на нафтопереробний завод «Лукойл-Нижегороднефтеоргсинтез» у місті Кстово Нижньогородської області 12 березня.

У некролозі йдеться, що трудова біографія Робертуса була пов'язана виключно з «Лукойлом», де він пропрацював 30 років. У компанію він влаштувався відразу після закінчення інституту на посаду економіста.

Робертус став щонайменше третім померлим топ-менеджером компанії за останні два роки. У вересні 2022 року загинув 67-річний голова ради директорів «Лукойла» Равіль Маганов. Російські ЗМІ писали, що він випав із вікна лікарні, де проходив лікування. У самій компанії повідомили, що Маганов пішов із життя після важкої хвороби. Його посаду обійняв Володимир Некрасов, який помер у жовтні 2023 року у віці 66 років нібито від серцевої недостатності.