4 червня, 2022, 11:05

Попит на споживання пального в Україні залишається високим і ще не задоволений в повному обсязі. Популярні клієнторієнтовані сервіси задіяні в задоволені роздрібного попиту на придбання палива, вже розроблені та працюють - мобільні додатки, чат-боти, і послуги кур’єра.

Популярний сайт послуг Kabanchik.ua теж пропонує послугу в категорії «Доставка кур’єром» доставку палива, тобто за вас можуть постояти в черзі за пальним. Наші фахівці дослідили для вас скільки коштує постояти в черзі та купити пальне.

Найчастіше люди замовляють бензин марки А95, як зазначено на ресурсі, в цьому напрямку успішно працюють 1064 перевірених фахівця. Середній час відгуку на заявку складає 30 хвилин.

Середня вартість послуги в травні складала від 70 грн.за годину, з середньою розрахунковою витратою часу на чергу – 3 години, тобто 210 грн. То вже з червня, пропозиції за такою ціною майже відсутні, а кур’єри, бажаючі задовільнити ваш запит, виставляють ціну в 400 грн.

Зазвичай замовляють залити в каністру та відвести за вказаною в замовлені адресу. Середній обсяг замовлення складає 20-30 літрів палива.

Нагадаю, НафтоРинок повідомляв про "Значне збільшення умов відпуску пального в мережі WOG, ОККО та UPG" з 3 червня.