2 лютого, 2024, 13:40

За даними щоденного моніторингу цін на пальне Нафторинку, ціни на АЗС більшості мереж зменшувалися з початку 2024 р., що стало наслідком зменшення цін у гурті декількома тижнями раніше.

Так, станом на 31 січня вартість пального найсуттєвіше зменшилася на АЗС Marshal – на 3,00 грн/л, до 49,00 грн/л і 48,00 грн/л для бензину А-95 і дизпального відповідно.

Зменшення також показали оператори Shell, ANP і Avias, Amic, U.GO (ТОВ «НОТ»), KLO, Prime, Motto, Chipo, Avantage7 та ін. (див. інфографіку). Водночас жодних змін вартостей бензину А-95 та дизпального не спостерігалося на стелах OKKO, WOG, SOCAR, UPG та BVS.

Середні ціни на АЗС за мережами

Зазначимо, що єдиною великою мережею, яка протягом зазначеного періоду показала приріст у вартості, стала VST. Проте подібна динаміка викликана дією новорічних знижок на початку січня, а не фактичним підвищенням цін на стелі протягом місяця. Порівняно з останнім передакційним днем вартість пального в мережі також зменшилася – на 1,20 грн/л та 0,70 грн/л для бензину А-95 і дизпального відповідно.

Також зазначимо, що в кінці місяця почала закладатися тенденція поступового збільшення вартості пального деякими операторами, яка продовжилася і в лютому – наприклад, на АЗС KLO.

Оперативну статистику щодо цін на нафтопродукти в Україні та Європі можна замовити за посиланням. Аналітику та прогнози ринку пального ви зможете прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG. Оформити передплату на видання можна за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.

Джерело: НафтоРинок